S1-0R015J8
Номер детали производителя:
S1-0R015J8
Производитель/бренд:
Riedon
Часть описания:
RES 0.015 OHM 5% 1/2W 1913
Производитель :
Riedon
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 275°C
Package / Case :
1913 J-Lead
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
15 mOhms
Size / Dimension :
0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE CRTRDGE 250A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 110A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 150A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 350A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 175A 300VAC/125VDC
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
S1-05-2A Sensata Technologies – Cynergy3 7,177 RELAY REED TWIN N/O 1.5KV 5V