CPL03R0100FB313
Номер детали производителя:
CPL03R0100FB313
Производитель/бренд:
Vishay / Dale
Часть описания:
RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL
Производитель :
Vishay / Dale
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Height - Seated (Max) :
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-65°C ~ 275°C
Package / Case :
Axial
Power (Watts) :
3W
Product Status :
Obsolete
Resistance :
10 mOhms
Size / Dimension :
0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Supplier Device Package :
Axial
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±1%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB