ML22R1FE-R52
- Номер детали производителя:
- ML22R1FE-R52
- Производитель/бренд:
- Ohmite
- Часть описания:
- RES 22.1 OHM 1% 1/2W AXIAL
- Производитель :
- Ohmite
- Категория продукта :
- Резисторы сквозного отверстия
- Composition :
- Metal Film
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance :
- 22.1 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%