VMP-R039-1.0-U
Номер детали производителя:
VMP-R039-1.0-U
Производитель/бренд:
Isabellenhütte
Часть описания:
RES 0.039 OHM 1% 3W 2010
Производитель :
Isabellenhütte
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Failure Rate :
Features :
Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-65°C ~ 170°C
Package / Case :
2010 (5025 Metric)
Power (Watts) :
3W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
39 mOhms
Size / Dimension :
0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Supplier Device Package :
2010
Temperature Coefficient :
20ppm/°C
Tolerance :
±1%