SFP1050-12BG
Номер детали производителя:
SFP1050-12BG
Производитель/бренд:
Bel Power Solutions
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 12V 1050W
Производитель :
Bel Power Solutions
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE
Current - Output 1 :
87 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
89%
Features :
Adjustable Output, I²C™ Interface, Load Sharing, PFC, Standby Output, Universal Input
Mounting Type :
Rack Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Power (Watts) :
1050W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
13.41" L x 3.07" W x 1.58" H (340.5mm x 78.0mm x 40.0mm)
Standard Number :
Type :
Front End
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12V