SPH-1200-48G
Номер детали производителя:
SPH-1200-48G
Производитель/бренд:
SL Power Electronics - Manufacturer of Condor / Ault Brands
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 48V 1200W
Производитель :
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Current - Output 1 :
25 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
80%
Features :
Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Power (Watts) :
1200W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
12.00" L x 5.00" W x 4.03" H (304.8mm x 127.0mm x 102.3mm)
Standard Number :
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
105 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
48V
Voltage - Output 2 :
Voltage - Output 3 :
Voltage - Output 4 :
Voltage - Output 5 :
Voltage - Output 6 :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.5A
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 600MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
    BATT CHRGR WALL MOUNT 12V 300MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 600MA