TF-07-1R00F
Номер детали производителя:
TF-07-1R00F
Производитель/бренд:
International Resistive Company
Часть описания:
RES 1 OHM 1% 1/2W AXIAL
Состояние запаса:
299
Производитель :
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Metal Film
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
Package / Case :
Axial
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Product Status :
Active
Resistance :
1 Ohms
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
Axial
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±1%