BE-2R25-A4
Номер детали производителя:
BE-2R25-A4
Производитель/бренд:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Часть описания:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V
Производитель :
Категория продукта :
Концевые выключатели
Actuator Type :
Round (Pin Plunger)
Circuit :
SPDT
Current Rating (Amps) :
25A (AC)
Differential Travel :
0.004" (0.1mm)
Features :
Ingress Protection :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
397 ~ 624gf
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Overtravel :
0.010" (0.25mm)
Pretravel :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Release Force :
283gf
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 10'
    FIBER OPTIC CABLE
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
Каталог сопутствующих товаров
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
BE-224 3M 14 3M AIR-MATE BREATHING TU
BE-2AAAA-PC Memory Protection Devices 1,023 BATT HOLDER AAAA 2 CELL PC PIN
BE-2AAAA-W Memory Protection Devices 236 BATT HOLDER AAAA 2 CELL 6" LEADS
BE-2R Honeywell Sensing and Productivity Solutions 9,019 SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V
BE-2R-A4 Honeywell Sensing and Productivity Solutions 7,787 SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V
BE-2R-P4 Honeywell Sensing and Productivity Solutions 5,085 SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V