CB5-B2-10-020-11A-A
Номер детали производителя:
CB5-B2-10-020-11A-A
Производитель/бренд:
Carling Technologies
Часть описания:
CIRCUIT BREAKER
Производитель :
Carling Technologies
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
20mA
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
5
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
150 V