LS-KW10-SL-H
Номер детали производителя:
LS-KW10-SL-H
Производитель/бренд:
LogiSwitch
Часть описания:
DEBOUNCE MINI LIMIT SW SHORT LEV
Производитель :
LogiSwitch
Категория продукта :
Концевые выключатели
Actuator Type :
Lever, Formed
Circuit :
SPDT
Current Rating (Amps) :
25mA (DC)
Differential Travel :
Features :
Debounce Circuit
Ingress Protection :
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overtravel :
Pretravel :
Product Status :
Active
Release Force :
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
Connector
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
5 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    DEBOUNCE W HNDSKE IC 9-CHAN DIP
    DEBOUNCE IC 3-CHAN SOIC
    DEBOUNCE IC 3-CHAN DIP
    DEBOUNCE IC 6-CHAN SOIC
    DEBOUNCE W HNDSKE IC 3-CHAN SOIC
Каталог сопутствующих товаров
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V