GLAA01A2D-F024
Номер детали производителя:
GLAA01A2D-F024
Производитель/бренд:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Часть описания:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
Производитель :
Категория продукта :
Концевые выключатели
Actuator Type :
Side Rotary, Adjustable Roller
Circuit :
SPDT
Current Rating (Amps) :
6A (AC), 550mA (DC)
Differential Travel :
12°
Features :
Nylon Roller
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
33gfm
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Overtravel :
59°
Pretravel :
26°
Product Status :
Active
Release Force :
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage Rating - AC :
120 V
Voltage Rating - DC :
125 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 10'
    FIBER OPTIC CABLE
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
Каталог сопутствующих товаров
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
GLAA01A Honeywell Sensing and Productivity Solutions 6,816 SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V