LS0851505F250C2A
Номер детали производителя:
LS0851505F250C2A
Производитель/бренд:
E-Switch
Часть описания:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Производитель :
E-Switch
Категория продукта :
Концевые выключатели
Actuator Type :
Lever, Roller
Circuit :
SPDT
Current Rating (Amps) :
15A (AC)
Differential Travel :
Features :
Ingress Protection :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
250gf
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Overtravel :
Pretravel :
0.106" (2.7mm)
Product Status :
Active
Release Force :
50gf
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V