NGCMB10AX24C
Номер детали производителя:
NGCMB10AX24C
Производитель/бренд:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Часть описания:
SWITCH SNAP ACT 4PST 750MA 250V
Состояние запаса:
33
Производитель :
Категория продукта :
Концевые выключатели
Actuator Type :
Roller Plunger
Circuit :
4PST-2NO/2NC
Current Rating (Amps) :
750mA (AC), 100mA (DC)
Differential Travel :
0.050" (1.3mm)
Features :
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
969gf
Operating Temperature :
-25°C ~ 75°C
Overtravel :
0.193" (4.9mm)
Pretravel :
0.083" (2.1mm)
Product Status :
Active
Release Force :
224gf
Switch Function :
On-Mom, Off-Mom
Termination Style :
Cable Leads
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
250 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 10'
    FIBER OPTIC CABLE
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
Каталог сопутствующих товаров
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V