9007ML03S0100
Номер детали производителя:
9007ML03S0100
Производитель/бренд:
Schneider Electric
Часть описания:
LIMIT SWITCH, 9007, 240 VAC 10AM
Состояние запаса:
2
Производитель :
Schneider Electric
Категория продукта :
Концевые выключатели
Actuator Type :
Roller Plunger
Circuit :
SPDT (DB/DM)
Current Rating (Amps) :
6A (AC), 5A (DC)
Differential Travel :
Features :
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
Operating Temperature :
-40°C ~ 104°C
Overtravel :
Pretravel :
Product Status :
Active
Release Force :
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
Cable Leads
Voltage Rating - AC :
120 V
Voltage Rating - DC :
28 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    HARMONY XVS, MULTI-SOUND SIREN,
    ELECTRONIC ALARM, HARMONY XVS, W
    HARMONY XVS, ELECTRONIC ALARM, W
Каталог сопутствующих товаров
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
9007 CEC Industries 9,933 T4 5/8 12V 65/55W AXIAL PX29t HA
9007 Interlight 5,983 Replacement for Batteries and Li
9007 BATTERY Interlight 8,229 Replacement for Bell South 9007
9007 SU Interlight 7,034 Replacement for Light Bulb / Lam
9007-05-00 Coto Technology 45,815 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-01 Coto Technology 41,781 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-10 Coto Technology 5,099 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-11 Coto Technology 8,122 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-40 Coto Technology 7,209 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-12-00 Coto Technology 59,291 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-01 Coto Technology 4,788 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-10 Coto Technology 8,373 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-11 Coto Technology 8,106 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-40 Coto Technology 16 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-50 Coto Technology 8,147 RELAY REED SPST 500MA 12V