9007MS02S0100
Номер детали производителя:
9007MS02S0100
Часть описания:
LIMIT SWITCH, 9007, 240 VAC 10AM
Actuator Type :
Roller Plunger
Current Rating (Amps) :
6A (AC), 5A (DC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 104°C
Voltage Rating - AC :
120 V
Voltage Rating - DC :
28 V
  • Omron Electronic Components
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Omron Electronic Components
  • Panasonic
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 30V
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
9007 CEC Industries 9,933 T4 5/8 12V 65/55W AXIAL PX29t HA
9007-05-00 Coto Technology 45,815 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-01 Coto Technology 41,781 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-10 Coto Technology 5,099 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-11 Coto Technology 8,122 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-05-40 Coto Technology 7,209 RELAY REED SPST 500MA 5V
9007-12-00 Coto Technology 59,291 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-01 Coto Technology 4,788 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-10 Coto Technology 8,373 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-11 Coto Technology 8,106 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-40 Coto Technology 16 RELAY REED SPST 500MA 12V
9007-12-50 Coto Technology 8,147 RELAY REED SPST 500MA 12V