MB115S24K
- Номер детали производителя:
- MB115S24K
- Часть описания:
- AC/DC CONVERTER 24V 75W
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 3.13 A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Standby Output, Universal Input
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 75W (110W Forced Air)
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.1mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V