PMR-4V320WDCA
Номер детали производителя:
PMR-4V320WDCA
Производитель/бренд:
Delta Electronics / Fans
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Производитель :
Delta Electronics / Fans
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, CCC, cURus, TUV
Current - Output 1 :
60 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
83.5%
Features :
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
320W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Standard Number :
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
88 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
4.2V