Y1453100K000F9L
Номер детали производителя:
Y1453100K000F9L
Производитель/бренд:
VPG Foil
Часть описания:
RES 100K OHM 0.6W 1% RADIAL
Производитель :
VPG Foil
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Metal Foil
Failure Rate :
Features :
Moisture Resistant, Non-Inductive
Height - Seated (Max) :
0.336" (8.53mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Power (Watts) :
0.6W
Product Status :
Active
Resistance :
100 kOhms
Size / Dimension :
0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±0.2ppm/°C
Tolerance :
±1%