71L30-01A12N
- Номер детали производителя:
- 71L30-01A12N
- Производитель/бренд:
- Grayhill, Inc.
- Часть описания:
- SWITCH KEYLOCKR LUG, 30 DEG 1 DE
- Производитель :
- Grayhill, Inc.
- Категория продукта :
- Переключатели с замком
- Actuator Type :
- Flatted (3.17mm Dia)
- Angle of Throw :
- 30°
- Circuit :
- Contact Finish :
- Contact Material :
- Silver Alloy
- Contact Timing :
- Non-Shorting (BBM)
- Current Rating (Amps) :
- 250mA (AC/DC)
- Features :
- Key Removable Positions :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Positions :
- Operating Temperature :
- Panel Cutout Dimensions :
- Product Status :
- Active
- Switch Function :
- Termination Style :
- Solder Lug
- Voltage Rating - AC :
- 115 V
- Voltage Rating - DC :
- 30 V