LM25-23B03-Q
- Номер детали производителя:
- LM25-23B03-Q
- Часть описания:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 20W
- Current - Output 1 :
- 6 A
- Efficiency :
- 78%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20W
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 2.17" W x 0.98" H (80.0mm x 55.0mm x 25.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed, Conformal Coated
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V