SLR1TTE1004D
Номер детали производителя:
SLR1TTE1004D
Производитель/бренд:
KOA Speer Electronics, Inc.
Часть описания:
SLR SMD-RESISTOR CURRENT SENSE
Производитель :
KOA Speer Electronics, Inc.
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
Automotive AEC-Q200
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 180°C
Package / Case :
2512 J-Lead
Power (Watts) :
1W
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Resistance :
1 MOhms
Size / Dimension :
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±0.5%