TL4019-11101F2M
Номер детали производителя:
TL4019-11101F2M
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
TL4019-1, 110VAC, PTR, 2NC+2NO
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Блокировочные выключатели
Actuator Type :
Panel Disconnect
Approval Agency :
CE, cULus
Circuit :
4PST-2NO/2NC
Conduit Thread Size :
M20 x3
Current Rating (Amps) :
4A (AC/DC)
Features :
Holding Force :
122kgf
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Must Operate :
Must Release :
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
Solenoid Release
Voltage - Supply :
110VAC
Voltage Rating :
230VAC, 24VDC