CM-S621PC10
Номер детали производителя:
CM-S621PC10
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
SENSOR REED SW NO/NC CABLE LEADS
Состояние запаса:
1
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Блокировочные выключатели
Actuator Type :
Non-Contact
Approval Agency :
CE, cULus, TUV
Circuit :
3PST-2NC/1NO
Conduit Thread Size :
Current Rating (Amps) :
500mA (DC)
Features :
Holding Force :
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Must Operate :
7mm
Must Release :
10mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Termination Style :
Cable Leads
Type :
Magnetic
Voltage - Supply :
Voltage Rating :
24VDC