MA-12DP10C3
Номер детали производителя:
MA-12DP10C3
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
SENSOR REED SWITCH NC CBL LEADS
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Блокировочные выключатели
Actuator Type :
Non-Contact
Approval Agency :
CE, cULus
Circuit :
SPST-NC
Conduit Thread Size :
Current Rating (Amps) :
1A (DC)
Features :
Holding Force :
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Must Operate :
7 ~ 12mm
Must Release :
12 ~ 25mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Termination Style :
Cable Leads
Type :
Magnetic
Voltage - Supply :
Voltage Rating :
30VDC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
MA-1 Curtis Industries 9,104 CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT
MA-10 Curtis Industries 9,615 CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.5"