M22EL-TSF10-E30R
Номер детали производителя:
M22EL-TSF10-E30R
Часть описания:
E-STOP PB-TWIST-1A-LED-RED
Состояние запаса:
216
Категория продукта :
Выключатели аварийной остановки (E-Stop)
Circuit :
SPST-NO
Current Rating (Amps) :
6A (AC), 3A (DC)
Features :
Illuminated (Red)
Illumination Voltage (Nominal) :
30 VAC/DC
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 22.30mm Dia
Product Status :
Active
Reset Operation :
Twist
Switch Function :
Off-Mom
Voltage Rating - AC :
230 V
Voltage Rating - DC :
24 V