MHR0317SA106F70
Номер детали производителя:
MHR0317SA106F70
Производитель/бренд:
Murata Power Solutions
Часть описания:
RES 10M OHM 1% 0.8W RADIAL
Состояние запаса:
287
Производитель :
Murata Power Solutions
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
High Voltage
Height - Seated (Max) :
0.197" (5.00mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Power (Watts) :
0.8W
Product Status :
Active
Resistance :
10 MOhms
Size / Dimension :
0.693" L x 0.098" W (17.60mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±1%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V