CNF22JTFY1000
- Номер детали производителя:
- CNF22JTFY1000
- Производитель/бренд:
- Viking Tech
- Часть описания:
- ARRAY RES 100R 5% 1/16W 0402X2
- Производитель :
- Viking Tech
- Категория продукта :
- Резисторные сети, массивы
- Applications :
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.018" (0.45mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 4
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 0504 (1210 Metric), Concave, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 63mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 100
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
- Supplier Device Package :
- 0504
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%