CPF0201B102RE1
- Номер детали производителя:
- CPF0201B102RE1
- Производитель/бренд:
- TE Connectivity AMP Connectors
- Часть описания:
- CPF 0201 102R 0.1% 25PPM 1K RL
- Производитель :
- Категория продукта :
- Чип-резистор — для поверхностного монтажа
- Composition :
- Thin Film
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 0.011" (0.28mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 0201 (0603 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.03W, 1/32W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 102 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
- Supplier Device Package :
- 0201
- Temperature Coefficient :
- ±25ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%