XY2CE1C250H7TK
- Номер детали производителя:
- XY2CE1C250H7TK
- Производитель/бренд:
- Schneider Electric
- Часть описания:
- CABLE PULL SWITCH 300 VAC 10 A
- Производитель :
- Schneider Electric
- Категория продукта :
- Кабельные выключатели
- Circuit :
- Current Rating (Amps) :
- 3A (AC), 270mA (DC)
- Features :
- Push Button Emergency Stop Switch
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Maximum Cable Length :
- 70m
- Operating Force :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Switch Function :
- Voltage Rating - AC :
- 240V
- Voltage Rating - DC :
- 250V