BU-1010-A-36-0
- Номер детали производителя:
- BU-1010-A-36-0
- Производитель/бренд:
- Mueller Electric Co.
- Часть описания:
- MICRO HOOK TO MICRO HOOK 36"
- Производитель :
- Mueller Electric Co.
- Категория продукта :
- Джемпер, Специальность
- 1st Connector :
- Micro Hook
- 2nd Connector :
- Micro Hook
- Cable Length :
- 36.0" (914.40mm)
- Configuration :
- Grabber, Hook to Grabber, Hook
- Contents :
- 1 Lead, Black
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Temperature Range :
- 221°F (105°C)
- Voltage - Rated :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG