ABC300-1T24G
Номер детали производителя:
ABC300-1T24G
Производитель/бренд:
Bel Power Solutions
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Состояние запаса:
10
Производитель :
Bel Power Solutions
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE
Current - Output 1 :
7.5 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
Features :
Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
200W (300W Forced Air)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
5.9 kV
Voltage - Output 1 :
24V