ILS1500-5
Номер детали производителя:
ILS1500-5
Производитель/бренд:
Artesyn Embedded Power
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 50V 2000W
Состояние запаса:
10
Производитель :
Artesyn Embedded Power
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Current - Output 1 :
40 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
Features :
Adjustable Output, Remote Sense
Mounting Type :
Rack Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
Power (Watts) :
2000W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
19.00" L x 15.50" W x 1.73" H (482.6mm x 393.7mm x 43.9mm)
Standard Number :
60950-1; 62368-1
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
50V