HWS600-15/HD
Номер детали производителя:
HWS600-15/HD
Производитель/бренд:
TDK-Lambda, Inc.
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 15V 645W
Состояние запаса:
27
Производитель :
TDK-Lambda, Inc.
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE
Current - Output 1 :
43 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
84%
Features :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Remote On/Off, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Power (Watts) :
645W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
6.50" L x 3.94" W x 3.23" H (165.1mm x 100.1mm x 82.0mm)
Standard Number :
Type :
Enclosed, Conformal Coated
Voltage - Input :
85 ~ 265 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
15V