ECP130PS18
Номер детали производителя:
ECP130PS18
Производитель/бренд:
XP Power
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 18V 100W
Состояние запаса:
11
Производитель :
XP Power
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial), Medical
Approval Agency :
CE
Current - Output 1 :
5.55 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
93%
Features :
PFC, Standby Output, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
100W (130W Forced Air)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
18V