SLS-12-051T
Номер детали производителя:
SLS-12-051T
Производитель/бренд:
SolaHD
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 12V 61W
Состояние запаса:
5
Производитель :
SolaHD
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CSA, cURus
Current - Output 1 :
5.1 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
Features :
Adjustable Output, Remote Sense
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Power (Watts) :
61W
Product Status :
Not For New Designs
Size / Dimension :
7.00" L x 4.87" W x 2.75" H (177.8mm x 123.7mm x 69.9mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12V