LDH-25-250
- Номер детали производителя:
- LDH-25-250
- Производитель/бренд:
- MEAN WELL
- Часть описания:
- DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L
- Состояние запаса:
- 12
- Производитель :
- MEAN WELL
- Категория продукта :
- Драйверы светодиодов
- Approval Agency :
- CE, EAC
- Current - Output (Max) :
- 250mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- OVP, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 21 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
- Standard Number :
- Topology :
- Boost
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 9.5V
- Voltage - Output :
- 12.5 ~ 84V