PEP1206Y5003WNTA
Номер детали производителя:
PEP1206Y5003WNTA
Производитель/бренд:
Vishay / Sfernice
Часть описания:
PEP1206 10PPM/C 500K 0.05% N TA
Состояние запаса:
500
Производитель :
Vishay / Sfernice
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Thin Film
Failure Rate :
Features :
Anti-Sulfur
Height - Seated (Max) :
0.025" (0.63mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Power (Watts) :
0.66W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
500 kOhms
Size / Dimension :
0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
1206
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Tolerance :
±0.05%