3503G2B4K22FTD
- Номер детали производителя:
- 3503G2B4K22FTD
- Производитель/бренд:
- TE Connectivity AMP Connectors
- Часть описания:
- RES 4.22K OHM 1% 2W 1206
- Производитель :
- Категория продукта :
- Чип-резистор — для поверхностного монтажа
- Composition :
- Thin Film
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 0.023" (0.58mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Power (Watts) :
- 2W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 4.22 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
- Supplier Device Package :
- 1206
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%