TK14A45D(STA4,Q,M)
- Номер детали производителя:
- TK14A45D(STA4,Q,M)
- Часть описания:
- MOSFET N-CH 450V 14A TO220SIS
- Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C :
- 14A
- Drain to Source Voltage (Vdss) :
- 450 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- TO-220-3 Full Pack
- Rds On (Max) @ Id, Vgs :
- 340mOhm @ 7A, 10V