VLMY32ABBB-GS08
Номер детали производителя:
VLMY32ABBB-GS08
Производитель/бренд:
Vishay Semiconductor - Opto Division
Часть описания:
LED YELLOW 4PLCC SMD
Производитель :
Категория продукта :
Светодиодная индикация — дискретная
Color :
Yellow
Configuration :
Standard
Current - Test :
50mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Color :
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
2125mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-PLCC
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Supplier Device Package :
4-PLCC
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.85V