MSN12AD40-RUD
Номер детали производителя:
MSN12AD40-RUD
Производитель/бренд:
Delta Electronics
Часть описания:
DC DC CONVERTER 0.6-1.8V
Производитель :
Delta Electronics
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
40A
Efficiency :
89%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
144-BBGA Module
Power (Watts) :
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.63" L x 0.63" W x 0.30" H (16.0mm x 16.0mm x 7.5mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
144-BGA (16x16)
Type :
Non-Isolated PoL Module, Digital
Voltage - Input (Max) :
15V
Voltage - Input (Min) :
8V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0.6 ~ 1.8V