TLMS3100-GS08
- Номер детали производителя:
- TLMS3100-GS08
- Производитель/бренд:
- Vishay Semiconductor - Opto Division
- Часть описания:
- LED RED CLEAR 2PLCC SMD
- Производитель :
- Категория продукта :
- Светодиодная индикация — дискретная
- Color :
- Red
- Configuration :
- Standard
- Current - Test :
- 10mA
- Features :
- Height (Max) :
- 1.85mm
- Lens Color :
- Lens Size :
- 2.40mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 7.5mcd
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 3.00mm L x 2.80mm W
- Supplier Device Package :
- 2-PLCC
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 2V