GM1HY55200A
Номер детали производителя:
GM1HY55200A
Производитель/бренд:
Sharp Microelectronics
Часть описания:
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD
Производитель :
Sharp Microelectronics
Категория продукта :
Светодиодная индикация — дискретная
Color :
Yellow
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
0.60mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.00mm x 0.80mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
11.5mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.60mm L x 0.80mm W
Supplier Device Package :
1608
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V
Wavelength - Dominant :
Wavelength - Peak :
585nm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FIBER OPTC CBL LC-LC SMPLX 600MM