TLBA1100B(T11)
Номер детали производителя:
TLBA1100B(T11)
Производитель/бренд:
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
Часть описания:
LED BLUE SMD
Производитель :
Категория продукта :
Светодиодная индикация — дискретная
Color :
Blue
Configuration :
Standard
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Color :
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
7mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-PLCC
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.7V