HD6417750RF200DV
Номер детали производителя:
HD6417750RF200DV
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
IC MCU 32BIT ROMLESS 208HQFP
Состояние запаса:
781
Производитель :
Категория продукта :
Микроконтроллеры
Connectivity :
EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
Core Processor :
SH-4
Core Size :
32-Bit Single-Core
Data Converters :
EEPROM Size :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of I/O :
28
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type :
External
Package / Case :
208-BFQFP Exposed Pad
Peripherals :
DMA, POR, WDT
Product Status :
Obsolete
Program Memory Size :
Program Memory Type :
ROMless
RAM Size :
48K x 8
Speed :
200MHz
Supplier Device Package :
208-HQFP (28x28)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.35V ~ 1.6V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR