CSM28IR940CZ
Номер детали производителя:
CSM28IR940CZ
Производитель/бренд:
ChromeLED
Часть описания:
LED IR CLEAR Z-BEND SMD
Производитель :
ChromeLED
Категория продукта :
Светодиодная индикация — дискретная
Color :
Infrared
Configuration :
Current - Test :
100mA
Features :
Height (Max) :
3.30mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.80mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, Gull Wing
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.15mm L x 2.40mm W
Supplier Device Package :
2-SMD
Viewing Angle :
20°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.4V
Wavelength - Dominant :
940nm
Wavelength - Peak :
950nm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    DISPLAY 7SEG 0.28" SGL YLW 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.51" SGL AMB 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.20" SGL YLW 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.30" SGL AMB 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.28" SGL GRN 10SMD