RFP30N6LER4541
Номер детали производителя:
RFP30N6LER4541
Производитель/бренд:
Harris Corporation
Часть описания:
30A, 60V, LOGIC LEVEL N CHANNEL
Производитель :
Harris Corporation
Категория продукта :
FET, МОП-транзисторы
Configuration :
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C :
Drain to Source Voltage (Vdss) :
FET Feature :
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs :
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds :
Mounting Type :
Operating Temperature :
Package / Case :
Power - Max :
Product Status :
Active
Rds On (Max) @ Id, Vgs :
Supplier Device Package :
Technology :
Vgs(th) (Max) @ Id :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    TRANSIENT SURGE SUPPRESSOR
    SILICON SURGE PROTECTOR, 345V V(