O050H016ARPP5N0000
Номер детали производителя:
O050H016ARPP5N0000
Производитель/бренд:
Vishay / Dale
Часть описания:
50X16 RED GRAPHIC OLED
Производитель :
Vishay / Dale
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
Display Mode :
Display Type :
OLED - Passive Matrix
Dot Pixels :
50 x 16
Graphics Color :
Red
Interface :
Parallel
Product Status :
Obsolete
Touchscreen :
Viewing Area :
38.00mm W x 16.00mm H
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB