LTD089EXWS
Номер детали производителя:
LTD089EXWS
Производитель/бренд:
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
Часть описания:
LCD 8.9INCH 1280X768WXGA TRANSFL
Производитель :
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
8.9" (226.06mm)
Display Mode :
Transflective
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
1280 x 768
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
LVDS
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Touchscreen :
Viewing Area :
193.90mm W x 116.40mm H