EM027BS013
Номер детали производителя:
EM027BS013
Производитель/бренд:
Pervasive Displays
Часть описания:
2.7" AURORA WT EPD W. G2, ZIF
Производитель :
Pervasive Displays
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
White
Backlight :
Without Backlight
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
2.7" (68.58mm)
Display Mode :
Reflective
Display Type :
TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Dot Pixels :
264 x 176
Graphics Color :
Black
Interface :
SPI
Product Status :
Obsolete
Touchscreen :
Viewing Area :
57.29mm W x 38.19mm H